Home » PatientGO Terms – Ukrainian

PatientGO Terms – Ukrainian

PatientGO – Ліцензійна угода з кінцевим користувачем (надалі — Ліцензійна угода з кінцевим користувачем або Угода)

Останнє оновлення: 23 червня 2020 р.

Ця Ліцензійна угода з кінцевим користувачем або Угода (у сукупності з нашою Політикою конфіденційності), а також будь-які додаткові умови використання, включені шляхом посилання до Ліцензійної угоди, разом становлять наші Умови використання) і застосовуються щодо використання вами Додатку PatientGO під час вашої участі у клінічному дослідженні. Умови використання не є умовами, що регламентують вашу участь у клінічному дослідженні (надалі — «Клінічне дослідження»). PatientGO — це мобільний додаток, який дозволяє вам як учаснику клінічного дослідження керувати лише вашими поїздками, проживанням і відшкодуванням витрат.

Інформація про компанію

Illingworth Research Group Limited — власник програми й постачальник послуги PatientGO (надалі разом у тексті цієї Угоди — «Illingworth», «ми», «нас» або «наш»).

Якщо ви маєте будь-які питання, потребуєте будь-якої допомоги або стикаєтеся з будь-якими проблеми під час використання Додатку, звертайтеся на адресу ел. пошти: patientgo@illingworthresearch.com

Способи зв'язку

 • Ми будемо зв'язуватися з вами електронною поштою, телефоном або через SMS, використовуючи контактні дані, які ви надали, з питань бронювання та керування поїздками, проживанням та (або) відшкодуванням витрат під час вашої участі у Клінічному дослідженні.

Приймаючи Умови використання, ви отримуєте змогу:

 • завантажувати або копіювати Додаток на будь-які пристрої, що відповідають мінімальним системним вимогам, що наведено нижче:
  • Мінімальні системні вимоги для iOS — iPhone 6s/iOS 13 SDK;
  • Для Android — ОС Android 6 і сумісні пристрої;
  • Для веббраузерів — Додаток оптимізовано для використання у найновіших версіях (на момент розробки) браузерів Safari (Apple), Google Chrome і Microsoft Edge.
 • переглядати, використовувати й відображати Додаток на таких пристроях виключно в особистих цілях;
 • використовувати надані інформаційні листки пацієнтів для забезпечення інсталяції й дозволеного використання Додатку;
 • Ми надаємо вам особисте право використовувати Додаток, як вказано нижче у розділі Ліцензія. Ви не можете передавати Додаток будь-яким іншим особам ні за грошову або іншу компенсацію, ні безкоштовно. Якщо ви продаєте будь-який пристрій, на якому встановлено Додаток, ви повинні видалити з нього Додаток.

Якщо вам не виповнилося 18 років

Додаток не призначено для використання дітьми (надалі — Дитина означає будь-яку людину віком до 18 років). Якщо Дитина бере участь у клінічному випробуванні, у рамках якого передбачається надання доступу до Додатка, Додаток може завантажити й використовувати тільки особа, яка несе батьківську відповідальність за Дитину, і будь-які запити у Додатку має здійснювати ця особа від імені Дитини.

Захист ваших персональних даних

Ми надаємо вам певну інформацію про те, як і з якою метою ми обробляємо ваші персональні дані (включаючи дані, що належать до особливих категорій), а також про ваші права щодо цих даних, що передбачено Політикою конфіденційності.

Слід мати на увазі, що дані, які передаються через мережу Інтернет, ніколи не є повністю конфіденційними або захищеними, і будь-яке повідомлення або Інформація, які ви надсилаєте за допомогою Додатку, можуть прочитати або перехопити інші особи, навіть якщо передбачено спеціальне повідомлення про те, що певна передача даних є зашифрованою.

Застосовність умов iTunes і Google Play

На способи використання Додатка також можуть поширюватися правила і політики iTunes і Google Play, і у разі будь-яких розбіжностей між ними й цими умовами переважну силу матимуть правила і політики iTunes і Google Play.

Внесення змін до Умов використання

У подальшому у нас може виникати необхідність вносити зміни до Умов використання, щоб увідповіднювати їх до змін у законодавстві або передовій практиці, або щоб додати до Умов використання інформацію про додаткові функції, які ми впроваджуємо. Ми залишаємо за собою право вносити зміни до наших Умов використання, тому рекомендуємо вам регулярно перевіряти Умови використання на наявність будь-яких змін.

Оновлення Додатка

Ми можемо регулярно автоматично оновлювати Додаток для покращення його роботи, розширення функціональних можливостей, відображення змін в операційній системі або розв'язання проблем із безпекою. Крім того, ми можемо попросити вас оновити Додаток з цих причин. Якщо ви вирішите не встановлювати такі оновлення або відмовитеся від автоматичного оновлення, ви не зможете продовжувати використовувати Додаток.

Якщо телефон або пристрій, який ви використовуєте, належить іншій особі

Якщо ви завантажуєте або передаєте Додаток на будь-який телефон або інший пристрій, який належить іншій особі, ви маєте отримати дозвіл його власника на такі дії. Ви несете відповідальність за дотримання цих Умов використання, незалежно від того, чи є ви власником телефону або іншого пристрою.

Ліцензія

Програмне забезпечення мобільного Додатка PatientGO, дані, що надаються з програмним забезпеченням, а також будь-які оновлення або доповнення до нього разом надалі іменуються як Додаток. Компанія Illingworth надає вам відкличну, невиключну, обмежену ліцензію, що не підлягає передачі, на завантаження, встановлення та використання Додатка виключно у ваших особистих некомерційних цілях відповідно до умов цієї Угоди.

Ліцензійні обмеження

Ви погоджуєтеся, що вам забороняється:

 1. Передавати в оренду або лізинг, субліцензувати, позичати, надавати Додаток або доступ до нього в будь-якій формі, повністю або частково, будь-яким особам без попередньої письмової згоди з нашого боку;
 2. Копіювати Додаток, якщо це не здійснюється в межах звичайного використання Додатка або в тих випадках, коли це необхідно для забезпечення резервного копіювання або операційної безпеки;
 3. Перекладати, об'єднувати, адаптувати, змінювати, переробляти або модифікувати всі або будь-яку частину Додатка, або дозволяти інтегрувати або поєднувати Додаток або будь-яку його частину з будь-якими іншими програмами, за винятком випадків, коли це необхідно для використання Додатка на пристроях, дозволених цими Умовами використання;
 4. Дизасемблювати, декомпілювати, піддавати інженерному аналізу або створювати похідні рішення на основі всього Додатка або будь-якої його частини, а також намагатися робити будь-які подібні дії, за винятком випадків, коли (в силу розділів 50b і 296a Закону про авторське право, промислові зразки та патенти 1988 року) такі дії не може бути заборонено, оскільки вони є необхідними для декомпіляції Додатка з метою отримання інформації, необхідної для створення незалежної програми, яка може працювати у поєднанні з Додатком або з іншою програмою (надалі — «Дозволена мета»), за умови, що під час таких дій отримана вами інформація:
  1. не розкривається і не повідомляється без нашої попередньої письмової згоди третім особам, якщо таке розкриття або повідомлення не є необхідним для досягнення Дозволеної мети; і
  2. не використовується для створення програмного забезпечення, яке є значною мірою схожим за виглядом на Додаток; зберігається у безпеці; і використовується тільки для Дозволеної мети;
  3. відповідає усім застосовним законам і правилам з контролю за технологіями або експортом, дія яких поширюється на технології, які використовуються або підтримуються Додатком.

Допустимі обмеження щодо використання

Ви зобов'язуєтеся:

 1. Не використовувати Додаток незаконним способом, з незаконною метою або будь-яким чином, що суперечить цим умовам, або шахрайським або зловмисним чином, наприклад для здійснення злому або включення шкідливого коду, як-от віруси або шкідливі дані, у Додаток або будь-яку операційну систему;
 2. Не порушувати наші права інтелектуальної власності або права третіх осіб у зв'язку з використанням вами Додатка, в тому числі шляхом надання будь-яких матеріалів (тою мірою, у якій таке використання не є ліцензованим згідно з цими умовами);
 3. Не передавати жодних матеріалів, які мають наклепницький, образливий або небажаний характер у зв'язку з використанням вами Додатка;
 4. Не використовувати Додаток таким чином, який може призвести до пошкодження, виходу з ладу, перевантаження, погіршення роботи або загрози для наших систем або нашої безпеки, або створення перешкод для інших користувачів; і
 5. Не збирати й не отримувати будь-яку інформацію або дані з наших систем, а також не намагатися розшифрувати будь-які дані, що передаються на сервери або з серверів, на яких працює Додаток.

Права інтелектуальної власності

Усі права інтелектуальної власності, що стосуються Додатка, належать нам на території усього світу, а права на використання Додатка надаються вам за ліцензією (але не продаються). Ви не маєте жодних прав інтелектуальної власності на Додаток або у відношенні до нього, крім права на його використання згідно з умовами цієї Угоди.

Наша відповідальність за збитки або шкоду, заподіяні вам

Ми несемо відповідальність перед вами за передбачувані збитки й шкоду, заподіяні вам з нашої вини. У разі недотримання цих Умов з нашого боку ми будемо нести відповідальність за заподіяні вам збитки або шкоду, які є передбачуваним результатом порушення нами цих Умов або нашої нездатності діяти з розумною обережністю і вмінням, але ми не несемо відповідальності за непередбачувані збитки або шкоду. Збитки або шкода вважаються передбачуваними, якщо їх виникнення було очевидним, або якщо на момент вашої згоди з цими Умовами використання і ми, і ви знали, що вони можуть виникнути. Ми не виключаємо і не обмежуємо нашу відповідальність перед вами у тих випадках, коли це було б незаконним. Така відповідальність включає до себе відповідальність за смерть або тілесні ушкодження, що виникли через нашу недбалість або недбалість наших співробітників, агентів або субпідрядників, а також за шахрайство або шахрайське спотворення інформації.

Наша відповідальність за спричинення шкоди вашому майну. Якщо дефектний цифровий вміст, який ми надалт, призводить до пошкодження пристрою або цифрового вмісту, що належить вам, ми зобов'язуємося або виправити пошкодження, або виплатити вам компенсацію. Проте ми не несемо відповідальності за шкоду, якої ви могли б уникнути, дотримуючись наших порад щодо встановлення безкоштовних оновлень, запропонованих вам, а також за шкоду, яка виникла через недотримання з вашого боку вказівок з інсталяції або рекомендованих нами мінімальних системних вимог.

Ми не несемо відповідальності за комерційні збитки. Додаток призначено для домашнього ц особистого використання. Якщо ви використовуєте Додаток для комерційних чи ділових цілей або для перепродажу, ми не несемо відповідальності перед вами за втрату прибутку, комерційні збитки, переривання комерційної діяльності або втрату ділових можливостей.

Обмеження, що стосуються Додатка. Додаток призначено тільки для загального інформування і надання вам допомоги під час організації поїздок, проживання та відшкодування витрат, пов'язаних виключно з вашою участю в Клінічному дослідженні. Він не є джерелом порад, на які ви маєте покладатися. Ви повинні отримати професійну або спеціалізовану консультацію, перш ніж вживати або утримуватися від будь-яких дій на основі інформації, отриманої з Додатка. Попри те, що ми докладаємо необхідних зусиль для оновлення інформації, що надається через Додаток, ми не робимо жодних прямих чи опосередкованих заяв або гарантій щодо точності, повноти або актуальності такої інформації.

Рекомендації щодо створення резервних копій вмісту і даних, що використовуються у Додатку. Ми рекомендуємо вам створювати резервні копії будь-якого вмісту і даних, що використовуються у зв'язку з Додатком, щоб захистити їх у разі виникнення проблем з Додатком.

Події поза нашим контролем. Ми не несемо відповідальності за події, що знаходяться поза нашим контролем. Якщо ми не матимемо змоги своєчасно здійснити підтримку Додатка через події, що знаходяться поза нашим контролем, ми повідомимо вас про це у найкоротший термін і будемо вживати всіх необхідних заходів, щоб подолати наслідки затримки. За умови дотримання нами вищевказаних вимог ми не несемо відповідальності за затримки, спричинені такими подіями, але якщо існує імовірність, що затримка буде тривалою, ви можете звернутися до нас з проханням розірвати свій контракт з нами. Звертаємо вашу увагу на те, що розірвання вашого контракту з нами не призведе до припинення вашої участі в Клінічному дослідженні, яке проводиться незалежно й окремо.

У разі порушення вами цих Умов використання ми можемо позбавити вас прав на використання Додатка.

Ми можемо в будь-який час позбавити вас прав на використання Додатка, повідомивши вас про це у разі серйозного порушення цих умов. Якщо ваші дії можна виправити, ми надамо вам необхідну можливість це зробити.

Якщо вас позбавлено прав на використання Додатка,

 1. Ви повинні припинити всі дії, що передбачено цими умовами, включаючи використання Додатка;
 2. Ви повинні видалити або вилучити Додаток з усіх пристроїв, що знаходяться у вашому розпорядженні, і негайно знищити всі наявні у вас копії Додатка, надавши нам підтвердження того, що ви дійсно це зробили;
 3. Ми можемо здійснити віддалений доступ до ваших пристроїв і видалити з них Додаток.

Термін і припинення дії Угоди

 1. Ця Угода діє доти, доки її не буде розірвано з нашої або вашої ініціативи.
 2. Розірвання цієї Угоди не призведе до припинення вашої участі в Клінічному дослідженні, якщо вашу участь у ньому контролює спонсор / призначена ним третя особа, яка не залежить від компанії Illingworth.
 3. Ви також можете розірвати цю угоду, видаливши Додаток і всі його копії зі свого мобільного пристрою. Перш ніж видаляти Додаток, рекомендуємо переконатися, що всі запити, зроблені за допомогою Додатка, було виконано.
 4. Компанія Illingworth може на власний розсуд в будь-який час і з будь-яких причин, а також без жодних причин призупинити або розірвати цю Угоду з попереднім повідомленням або без нього.

Інші важливі умови

 1. Ми маємо право передавати іншим особам наші права та обов'язки, що передбачено цими Умовами використання. У такому разі ми обов'язково повідомимо вас про це, і гарантуємо, що передача прав та обов'язків не вплине на ваші права.
 2. Якщо ви бажаєте передати ваші права іншим особам, ви повинні отримати нашу згоду на це.
 3. Ви можете передавати свої права або обов'язки, передбачені цими Умовами, тільки якщо ми надамо письмову згоду на це.
 4. Ця Угода не надає будь-яким третім особам жодних прав на примусове виконання умов цієї Угоди.
 5. Якщо будь-яке положення цієї Угоди визнано нечинним, таким, що не має законної сили або не підлягає примусовому виконанню, до такого положення буде внесено відповідні зміни, і воно тлумачитиметься так, щоб забезпечити максимальну відповідність його цілям, дозволену чинним законодавством. При цьому решта положень залишатимуться чинними.
 6. Навіть у разі затримки примусового виконання цієї Угоди з нашого боку ми маємо право забезпечити її примусове виконання пізніше. Якщо у будь-який час ми не наполягаємо на дотриманні вами всіх вимог, що передбачено цими Умовами використання, або якщо ми відкладаємо вжиття заходів проти вас у зв'язку з порушенням вами цієї Угоди, це не означатиме вашого звільнення від обов'язку дотримуватися таких вимог і не завадить нам вжити заходів проти вас пізніше.